Je bent nog niet ingelogd
Digitus DS-55360 KVM-extender Zender en ontvanger
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Digitus DS-55360 is een professionele KVM-extender uit de KVM extenders productgroep. Met HDMI 2.0 ondersteuning biedt deze zender- en ontvangercombinatie uitstekende mogelijkheden voor het uitbreiden van uw KVM-installatie over grotere afstanden. Het systeem stelt u in staat om toetsenbord, muis en videosignalen op afstand over te dragen, wat ideaal is voor serverkasten, control rooms en netwerk-installaties. De Digitus oplossing combineert betrouwbare technologie met praktische toepasbaarheid voor professionele omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Digitus |
| HDMI versie | 2.0 |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4016032507390 |
| Vendorcode | DS-55360 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Soort | Zender en ontvanger |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte van de receiver | 9,4 cm |
| Receiver breedte | 16,1 cm |
| Receiver gewicht | 340 g |
| Receiver hoogte | 3,4 cm |
| Zender breedte | 16,1 cm |
| Zender diepte | 9,4 cm |
| Zender hoogte | 3,4 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype ontvanger lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Poorttype ontvanger lokale video | HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transmitter gewicht | 340 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDMI versie | 2.0 |
| USB-poorttype | USB Type A/USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP | ✓︎ |
| Kleurdiepte | 128 Bit |
| Verbindingstechnologie | Draadloos |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Resolutie (maximum digitaal) | 4096 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximaal bereik | 100 m |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Poorttype zender lokaal toetsenbord/muis | USB |
| Poorttype zender lokale video | HDMI |
| Poorttype zender video | HDMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4016032507390 |
| Vendorcode | DS-55360 |
| Artikelnr | 1168235 |
| Merk | Digitus |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯