fout meldenFout melden

ACT DC5257

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
ACT DC5257
ACT-DC5257ACT-DC5257ACT-DC5257ACT-DC5257
MTP/MPO trunk kabels zijn ontworpen voor gebruik in datacenters en serverruimtes
MTP/MPO trunk kabels zijn fiber kabels met aangezet MTP connectoren, een vorm van prefabkabel, die steeds meer ingezet worden in datacenters en serverruimtes.

Geschikt voor Pointtopoint en vaste bekabeling
Datacenters maken onderscheid tussen twee implementaties bekabeling. Pointtopoint bekabeling houdt in dat apparatuur rechtstreeks met elkaar wordt verbonden. Vaste bekabeling, ook gestructureerde bekabeling genoemd, houdt in dat er gebruikt wordt gemaakt van panelen, installatiebekabeling en patchbekabeling.

ACT MTP/MPO trunkkabels zijn geschikt voor zowel point to point als vaste bekabelingsoplossingen. Door gebruik te maken van een trapsgewijze fanout zijn de kabels eenvoudig aan te sluiten op zowel patchpanelen als op apparatuur zoals switches, servers en storage. Door gebruik te maken van kabels met een kleine diameter zijn de trunk kabels, ook in grotere aantallen, goed te gebruiken in kabelducts en in 19 kasten. Hieronder lichten we dat uitgebreider toe.

Of u nu kiest pointtopoint of gestructureerde oplossingen, met ACT MTP/MPO trunkkabels richt u snel en eenvoudig uw datacenter of serverruimte in.

Tot 50 meer capaciteit door ultra compacte kabel
ACT MTP/MPO trunkkabels zijn door de dunne diameter 6.8mm geschikt voor high density verbindingen in datacenters en serverruimtes. Door ons ontwerp van ultra compacte kabels met dunne diameter is het mogelijk om tot 50 meer kabels in het fiber raceway / kabelduct kwijt te kunnen. Dit zorgt voor betere schaalbaarheid bij toekomstige uitbreidingen van het netwerk.

Compacte fanouts zorgen voor meer ruimte op belangrijkste plaatsen
Rondom actieve apparatuur of bij racks in 19 kasten is veelal een ruimtegebrek. Bij ACT houden we daar rekening mee door de fanouts van onze trunk kabels zo compact mogelijk maar wel robuust te maken.

Dit doen we door bij MTP/MPO trunk door gebruik van kabels 2mm fanout. Deze kabels zijn door de kleine diameter buigzamer en nemen minder ruimte in, toch bieden deze fanouts vergelijkbare trekontlasting als glasvezel patchcords. Ook de overgang van de kabel naar de fanout is compact, dit maakt de aanleg eenvoudiger en bespaart ruimte.
toon meer
Lees verder

Belangrijkste specificaties

Merk
ACT
Kabellengte
30.0 m
EAN
8716065433388
Vendorcode
DC5257
Garantie
12 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

Aantal vezels
24
Buitendiameter
6.8 mm
Categorie
OM4
Connector A
MTP MPO female x2
Connector B
MTP MPO female x2
Connector type
MTP MPO
CPR Euroclass
Eca
Fiber type
Multimode
Glasvezelkabel
Trunk kabel
IL gem.
0.2 dB
IL max.
0.35 dB
Kabelkleur
Erika violet
Kabellengte
30 m
Kabelmantel
LSZH
Max. werktemperatuur
70 C
Min. werktemperatuur
20 C
Polariteit
B
Polishing A
UPC
Polishing B
UPC
RL min.
20 dB
Vezel diameter
50/125 m
toon meer
Toon meer
459,-
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
12 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.0/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten