Je bent nog niet ingelogd
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (zaterdag)
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Deze glasvezel patchkabel van ACT is ontworpen voor hoogwaardige gegevensoverdracht in datacenters en netwerkinstallaties. De kabel beschikt over duplex configuratie met LC connectoren en voldoet aan de OM2 multimode standaard voor 50/125 micrometers glasvezel. Met een lengte van 3 meter biedt de kabel voldoende flexibiliteit voor diverse installatie-situaties. De LSZH-mantel zorgt voor brandveiligheid en maakt de kabel geschikt voor gebruik in gesloten ruimtes. De herkenbare oranje kleur van de kabel vergemakkelijkt identificatie en organisatie van uw netwerkinfrastructuur.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Aansluiting type | LC |
| Fiber Standaard | OM2 |
| Kleur Product | Oranje |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065224689 |
| Vendorcode | RL9503 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 0,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
0.50 m
Bekijk vergelijking
€ 11,95
ACT 1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 1,5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 2 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 3 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
3.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 5 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
5.00 m
Bekijk vergelijking
€ 14,95
ACT 10 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
€ 15,95
ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 18,95
ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 21,95
ACT 25 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
Kabellengte:
25.00 m
Bekijk vergelijking
€ 23,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OM2 |
| Connector A | LC male x2 |
| Connector B | LC male x2 |
| Connector type | LC |
| Fiber type | Multimode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Oranje |
| Kabellengte | 3 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 45 dB |
| Vezel diameter | 50/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065224689 |
| Vendorcode | RL9503 |
| Artikelnr | 147705 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A-m vezel
- UPC polish
Toon meer
Vergelijkbare producten