Je bent nog niet ingelogd
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
De ACT glasvezel patchkabel is ontworpen voor professionele netwerkinstallaties. Deze 10 meter lange singlemode kabel met 9/125 micrometer vezels volgens OS2-standaard biedt betrouwbare verbindingen voor hoogwaardige datacommunicatie. De kabel is voorzien van SC- en ST-connectoren aan beide zijden, wat flexibiliteit geeft bij verschillende toepassingen. De gele kleur zorgt voor duidelijke herkenning in complexe installatieomgevingen. De LSZH-buitenmantel maakt deze kabel geschikt voor gebruik in gevoelige ruimtes waar brandveiligheid van belang is.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ACT |
| Kabellengte | 10.00 m |
| Aansluiting type | SC, ST |
| Fiber Standaard | OS2 |
| Kleur Product | Geel |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8716065223743 |
| Vendorcode | RL2910 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ACT 1 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
1.00 m
Bekijk vergelijking
€ 12,95
ACT 1,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
1.50 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 2 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
2.00 m
Bekijk vergelijking
€ 13,95
ACT 10 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
10.00 m
Bekijk vergelijking
Huidig
ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
15.00 m
Bekijk vergelijking
€ 18,95
ACT 20 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met SC en ST connectoren
Kabellengte:
20.00 m
Bekijk vergelijking
€ 20,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal vezels | 2 |
| Buitendiameter | 2 mm |
| Categorie | OS2 |
| Clipped | Geen |
| Connector A | SC male x2 |
| Connector B | ST male x2 |
| Connector type | SC, ST |
| Fiber type | Singlemode |
| Glasvezelkabel | Patchcord |
| IL gem. | 0.1 dB |
| IL max. | 0.2 dB |
| Kabelkleur | Geel |
| Kabellengte | 10 m |
| Kabelmantel | LSZH |
| Max. werktemperatuur | 60 C |
| Min. werktemperatuur | 20 C |
| Polishing A | UPC |
| Polishing B | UPC |
| RL min. | 55 dB |
| Vezel diameter | 9/125 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716065223743 |
| Vendorcode | RL2910 |
| Artikelnr | 147757 |
| Merk | ACT |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd
- Laser presision cleaving
- Grade A vezel
- UPC polish
Toon meer