fout meldenFout melden

Lindy 3.0m OS2 LC - SC Duplex

Uit voorraad leverbaar. Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
Lindy 3.0m OS2 LC - SC Duplex

Belangrijkste specificaties

Merk
Lindy
Kabellengte
3.0 m
EAN
4002888474726
Vendorcode
47472
Garantie
24 Maanden
toon meer
Toon meer

Alle specificaties

toon meer
Toon meer
18,
95
in winkelmand
check icon
30 dagen bedenktermijn!
check icon
24 maanden garantie!
check icon
Klanten beoordelen ons met een 9.1/10!
check icon
Achteraf betalen!
✖︎
Sluiten
Bezig met zoeken...
Je bent nog niet ingelogd
✖︎
E-mail adres:
Wachtwoord:
Registreren

✖︎
Sluiten