Je bent nog niet ingelogd
Equip 245119 muis Universeel Rechtshandig USB Type-A + USB Type-C Optisch 7200 DPI
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
De Equip 245119 is een universele ergonomische muis die geschikt is voor rechtshandigen. Dit model ondersteunt zowel USB Type-A als USB Type-C verbinding, wat flexibiliteit biedt bij verschillende apparaten. Met een maximale resolutie van 7200 DPI en zes programmeerbare knoppen biedt deze optische muis geavanceerde bedieningmogelijkheden. Het ergonomische ontwerp is speciaal afgestemd op rechtershands gebruik, wat comfortabel werken gedurende langere periodes bevordert.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Equip |
| Resolutie (max) | 7200 dpi |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 4015867241080 |
| Vendorcode | 245119 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | ✖︎ |
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Intrekbare kabel | ✖︎ |
| Verticaal ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 136.5 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Gewicht | 131 gram |
| Hoogte | 67.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare bewegingsresolutie | ✓︎ |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 4 |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Scrollwiel | ✓︎ |
| Gebruik | Home en Office |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 7200 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867241080 |
| Vendorcode | 245119 |
| Artikelnr | 1164170 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Elmer
Eerste review
Zakelijke aankoop
Geplaatst: 06-05-2026
6 dagen in bezit
Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding
Functioneert goed. Ligt goed in de hand. Oppervlak van de muis heeft een fijne zachte coating, voelt fijn. Vlotte levering.
