Je bent nog niet ingelogd
HyperX USB-C spiraalkabel Grijs
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De HyperX 6J678AA is een universele kabel geschikt voor toetsenborden en muizen. Met een lengte van 1,37 meter biedt deze kabel flexibiliteit bij gebruik op bureau's met wisselende afstanden tot uw apparaten. De kabel beschikt over USB Type-A en USB Type-C aansluitingen, wat betekent dat deze compatibel is met diverse moderne apparaten. Het grijze design past goed bij verschillende kantoor- en gamingsetups. Deze kabel is ideaal voor gebruikers die behoefte hebben aan een betrouwbare verbinding tussen hun randapparatuur en computer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabellengte | 1.37 m |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
| EAN | 196786043192 |
| Vendorcode | 6J678AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 57,95
laatste 90 dagen: 57,95
7,
95
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Grijs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 120 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Mannelijk |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Kabellengte | 1.37 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-A |
| Aansluiting 2 | USB-C |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 0.48 Gbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 196786043192 |
| Vendorcode | 6J678AA |
| Artikelnr | 1081338 |
| Merk | Hyperx |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯