Je bent nog niet ingelogd
CLUB3D USB 3.1 Type-C to Type-A Cable Male/Male 1Meter 60Watt
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
2x
De CLUB3D USB 3.1 Type-C to Type-A kabel is een praktische verbindingskabel met een lengte van 1 meter en geschikt voor USB 3.2 Gen 1 connectiviteit. Met zijn zwarte afwerking past deze mannelijke Type-C naar Type-A kabel goed in elke werkruimte. De kabel ondersteunt gegevensoverdracht en kan tot 60 Watt vermogen doorvoeren, wat hem geschikt maakt voor verschillende apparaten. Ideaal voor het verbinden van moderne USB-C apparaten met oudere USB-A poorten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
| EAN | 8719214470524 |
| Vendorcode | CAC-1523 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | ROHS, FCC und CE EMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | -USB 3.1 Video, Data and Charging through a single cable -Supports (UHD) resolutions up to 3840x2160@ 60Hz and 3D video -Supports USB 3.1 Gen 2 SuperSpeed+ up to 10Gbps -Supports USB Power Delivery 2.0, max. 20V/3A or 60 Watts -Works with all USB Type-C enabled devices -Video ouput requires host device to support DisplayPortTM Alt Mode. |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Diepte | 6 mm |
| Gewicht | 51 g |
| Hoogte | 11 mm |
| Lengte | 1000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type (m/f) | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type (m/f) | Mannelijk |
| Compatibele producten | Reversible USB Type-C connector (male)/ USB Type-A connector (male) o USB 3.1 Data and Charging through a single cable o Features E- marker chip for best performance and compatibility o Supports USB 3.1 Gen 2 SuperSpeed+ up to 10Gbps o Supports USB Power Delivery 2.0, max. 20V/3A or 60 Watts o Fully Bidirectional o Works with Windows, Apple OS X, Chrome OS o Works with all USB Type-C enabled devices |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabellengte | 1.00 m |
| USB Power Delivery Vermogen | 100 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur kabel | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB-C |
| Aansluiting 2 | USB-A |
| Connector aansluiting (behuizing) | Zilver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5 Gbit/s |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719214470524 |
| Vendorcode | CAC-1523 |
| Artikelnr | 155300 |
| Merk | Club 3D |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯
