Je bent nog niet ingelogd
Equip 128426 USB-kabel
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
De Equip 128426 USB-C/USB-C kabel biedt snelle gegevensoverdracht tot 20 Gbit/s dankzij USB 3.2 Gen 2x2 ondersteuning. Met USB Power Delivery tot 240 W kunt u zware apparaten efficiënt opladen. De kabel ondersteunt USB-C Alt DP modus voor videoweergave en beschikt over een handzame lengte van 1 meter. Het zwarte ontwerp maakt het geschikt voor verschillende werkomgevingen en apparaten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 4015867242414 |
| Vendorcode | 128426 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Katoen, Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snel opladen | ✓︎ |
| Spanning | 48 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 12,3 mm |
| Diepte | 8 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Hoogte | 1000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbehuizing | ✓︎ |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Materiaal connectorbehuizing | Aluminium |
| Kabellengte | 1.00 m |
| Type kabelomhulsel | Gevlochten |
| Uitgangsstroom (max) | 5 A |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| HDCP | ✓︎ |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDCP versie | 2.2 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867242414 |
| Vendorcode | 128426 |
| Artikelnr | 1162489 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
❮
❯