Je bent nog niet ingelogd
Equip 128380 USB-kabel USB4 Gen 3x2 0,5 m USB C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De Equip 128380 is een compacte USB4 Gen 3x2 kabel met een lengte van 0,5 meter in zwart. Deze kabel ondersteunt snelle gegevensoverdracht tot 40 Gbit/s en is voorzien van USB Power Delivery met een capaciteit van 240 Watt. Dankzij de USB-C connectoren aan beide zijden en ondersteuning voor Alt DP modus biedt deze kabel veelzijdige connectiviteit. Ideaal voor moderne apparaten die snelle data- en energieoverdracht vereisen in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 4 Gen 3x2 |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4015867243879 |
| Vendorcode | 128380 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Katoen |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 48 V |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 4,8 mm |
| Diepte | 4,8 mm |
| Gewicht | 35 g |
| Hoogte | 500 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| HDCP | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro) |
| USB-versie | USB 4 Gen 3x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Haakse connector | ✖︎ |
| HDCP versie | 1.4/2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8544421900 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243879 |
| Vendorcode | 128380 |
| Artikelnr | 1168242 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯