Je bent nog niet ingelogd
Equip 128384 USB-kabel USB4 Gen 2x2 3 m USB C Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Equip 128384 is een professionele USB4 Gen 2x2 kabel met een lengte van 3 meter, ontworpen voor hoogwaardige gegevensoverdracht. Met een snelheid van tot 20 Gbit/s biedt deze kabel uitstekende prestaties voor het overdragen van grote bestanden. De kabel ondersteunt USB Power Delivery tot 240 Watt, waardoor deze geschikt is voor het laden van krachtige apparaten. Dankzij USB-C Alt DP-modus kun je ook beeldschermen aansluiten. De zwarte afwerking past in elke professionele omgeving. Ideaal voor creatieven en professionals die snelle connectiviteit en betrouwbaarheid nodig hebben.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-versie | USB 4 Gen 2x2 |
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4015867243688 |
| Vendorcode | 128384 |
| Garantie | 60 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
60 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HDR-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, REACH |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelhulsmateriaal | Katoen |
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsspanning | 48 V |
| Snel opladen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 48 mm |
| Diepte | 48 mm |
| Gewicht | 140 g |
| Hoogte | 3000 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Ingangsstroom (max) | 5 A |
| Kabellengte | 3.00 m |
| Thunderbolt | ✖︎ |
| USB Power Delivery Vermogen | 240 W |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 20 Gbit/s |
| HDCP | ✓︎ |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| USB-versie | USB 4 Gen 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Haakse connector | ✖︎ |
| HDCP versie | 1.4/2.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Douane productcode (TARIC) | 8544421000 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4015867243688 |
| Vendorcode | 128384 |
| Artikelnr | 1168243 |
| Merk | Equip |
| Garantie | 60 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯