Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator Orion 7000 660 IU9K85814 Intel Core Ultra 9 RTX 5080 Gaming PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯
9x
De Acer Predator Orion 7000 660 is een krachtige gaming desktop die ontworpen is voor ultieme prestaties. Uitgerust met een Intel Core Ultra 9 285K processor met 24 cores en 5.60 GHz snelheid, gecombineerd met een Nvidia GeForce RTX 5080 grafische kaart met 16 GB videogeheugen. Het systeem beschikt over 64 GB RAM, 2TB SSD-opslag en Intel Z890 chipset. De PC ondersteunt Wi-Fi 7 en Bluetooth 5.3 connectiviteit. Met waterkoeling, RGB-verlichting en een transparant zijpaneel biedt deze zwarte gaming-pc zowel krachtige prestaties als visuele aantrekkingskracht. Voorzien van Windows 11 Home voor directe inzetbaarheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 9 |
| Processor Model | 285K |
| Processor Cores | 24 |
| Processor Snelheid | 5.60 GHz |
| Chipset | Intel Z890 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Toon meer
Kies je variant
Acer Predator Orion 5000 660 IU765701 Core Ultra 7 265F RTX 5070 Gaming PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
265F
Geheugen capaciteit:
32 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5070
Bekijk vergelijking
€ 2549,00
Acer Predator Orion 7000 660 IU9K85814 Intel Core Ultra 9 RTX 5080 Gaming PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
285K
Geheugen capaciteit:
64 GB
SSD Opslagcapaciteit:
2000 GB
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5080
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
+ RESIDENT EVIL
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 9 |
| Processor Model | 285K |
| Processor Cores | 24 |
| Processor Snelheid | 5.60 GHz |
| Chipset | Intel Z890 |
| Geheugen capaciteit | 64 GB |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| SSD Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Videogeheugen | 16 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| DisplayPort uit | 3 x |
| Type koeling | Waterkoeling |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Hoogte | 485 mm |
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 505 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| EAN | 4711474340955 |
| Vendorcode | DG.E4DEH.007 |
| Artikelnr | 967857 |
| Merk | Acer |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU RESIDENT EVIL: REQUIEM!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met nvidia graphics de Resident Evil: Requiem gamebundel.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 07-04-2026.
Claimperiode: t/m 04-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 07-04-2026.
Claimperiode: t/m 04-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯

