Je bent nog niet ingelogd
Acer Predator Orion 5000 660 IU765701 Core Ultra 7 265F RTX 5070 Gaming PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
1x
De Acer Predator Orion 5000 660 is een krachtige gaming PC die prestaties en stijl combineert. Uitgerust met een Intel Core Ultra 7 265F processor met 20 cores en een Nvidia GeForce RTX 5070 grafische kaart met 12GB videogeheugen, levert deze desktop uitstekende gaming performance. Het systeem beschikt over 32GB DDR5-geheugen op 6000MHz, 1TB SSD-opslag plus 2TB totale capaciteit, en moderne connectiviteit via Wi-Fi 7 en Bluetooth 5.3. De zwarte behuizing heeft een transparant paneel met RGB-verlichting voor een opvallende uitstraling. Met HDMI en drie DisplayPort-uitgangen ondersteunt het multi-monitor setups. Windows 11 Home is voorgeïnstalleerd.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Gaming |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Model | 265F |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 2.40, 5.30 GHz |
| Chipset | Intel B860 |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 12 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ 007 FIRST LIGHT
Ga naar
Specificaties
Combineer
Productvideo
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal 3.5" bays | 2 |
| Transparant paneel | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Gamen |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vermogen | 800 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✓︎ |
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 12 GB |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 219 mm |
| Diepte | 504.8 mm |
| Hoogte | 485 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| Opslagcapaciteit | 2000 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 3 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel B860 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 2.40, 5.30 GHz |
| Processor aantal threads | 20 |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 265F |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 (Gen 5.x) sleuven | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474393234 |
| Vendorcode | DG.E4EEH.001 |
| Artikelnr | 127267 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze Game PC 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU DE 007 FIRST LIGHT GAMEBUNDEL GRATIS!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de 007 First Light gamebundel!
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 13-05-2026 t/m 10-06-2026.
Claimperiode: t/m 08-07-2026.
De release van de game is 27 mei 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vergelijkbare producten
+ 007 FIRST LIGHT
❮
❯
❮
❯
