Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire TC-1860 U5510 Core Ultra 7 16GB 1TB SSD Desktop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Acer Aspire TC-1860 is een veelzijdige desktop computer ontworpen voor zowel thuisgebruik als kantooromgevingen. Met een krachtige Intel Core Ultra 7 265 processor met 20 cores en 16GB geheugen levert deze desktop solide prestaties voor dagelijkse taken. De 1TB SSD zorgt voor snelle opstarttijden en responsieve applicaties. Het systeem beschikt over moderne connectiviteit met Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3, plus HDMI en DisplayPort uitgangen voor flexibele beeldschermopstellingen. De compacte zwarte behuizing met luchtkoeling past goed in verschillende werkruimtes en wordt geleverd met Windows 11 Home voor een moderne gebruikerservaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Model | 265 |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 2.40 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4711474393258 |
| Vendorcode | DT.BMWEH.002 |
Toon meer
Kies je variant
Acer Aspire TC-1860 U5510 Core Ultra 5 16GB 1TB SSD Desktop
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
225
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 849,00
Acer Aspire TC-1860 U5510 Core Ultra 7 16GB 1TB SSD Desktop
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
265
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 300 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✖︎ |
| Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 6.20 kg |
| Hoogte | 340 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 2.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Processor aantal threads | 20 |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 265 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-datatype ondersteuning op NPU | Int8 |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Totale processorprestaties tot | 13 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474393258 |
| Vendorcode | DT.BMWEH.002 |
| Artikelnr | 968912 |
| Merk | Acer |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

