Je bent nog niet ingelogd
Acer Aspire TC-1860 U5510 Core Ultra 5 16GB 1TB SSD Desktop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Acer Aspire TC-1860 U5510 is een veelzijdige desktop computer die geschikt is voor zowel thuis- als kantoorgebruik. Uitgerust met een krachtige Intel Core Ultra 5 225 processor met 10 cores en turbosnelheden tot 4.90 GHz, biedt deze PC uitstekende prestaties voor dagelijkse taken. Met 16GB werkgeheugen en een snelle 1TB SSD profiteert u van soepele multitasking en korte laadtijden. De geïntegreerde Intel Graphics zorgt voor betrouwbare grafische prestaties, terwijl Wi-Fi 6E en Bluetooth 5.3 moderne connectiviteit garanderen. Het compacte zwarte design past in elke omgeving en wordt geleverd met Windows 11 Home voor een vertrouwde gebruikerservaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Home en Office |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processor Model | 225 |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 3.30, 4.90 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4711474393241 |
| Vendorcode | DT.BMWEH.001 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Audio-uitgangskanalen | 5.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Transparant paneel | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Type product | PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 300 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenlayout | 2 x 8 GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Overdrachtssnelheid geheugengegevens | 5600 MT/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aparte grafische adapter | ✖︎ |
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Gewicht | 6.20 kg |
| Hoogte | 340 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 1 x |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 3.30, 4.90 GHz |
| Processor aantal threads | 10 |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 5 |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor Model | 225 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 2 x |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-datatype ondersteuning op NPU | Int8 |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, WebNN, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Totale processorprestaties tot | 13 TOPs |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474393241 |
| Vendorcode | DT.BMWEH.001 |
| Artikelnr | 968911 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯
