Je bent nog niet ingelogd
HP Pro Mini 400 G9 Intel® CoreTM i5 i5-14500T 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwa
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De HP Pro Mini 400 G9 is een compacte desktopcomputer geschikt voor professionals. Het systeem is uitgerust met een Intel Core i5-14500T processor met 14 cores voor efficiënte multitasking. Met 16 GB DDR5-geheugen en 512 GB SSD-opslag beschikt het over voldoende capaciteit voor dagelijkse werkzaken. Het apparaat ondersteunt Wi-Fi en Bluetooth voor draadloze connectiviteit. Windows 11 Pro biedt geavanceerde functies voor zakelijke toepassingen. Het zwarte ontwerp past in elke professionele werkomgeving. De compacte formaat maakt het ideaal voor ruimtebeperkte opstelposities.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14500T |
| Processor Cores | 14 |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
| EAN | 198415147097 |
| Vendorcode | 937U0EA#ABD |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
939,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC3252 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Wachtwoordbeveiliging | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP Management tools | HP Client Catalog (download); HP driverpakketten (download); HP Image Assistant (download); HP Client Management Script Library (download); HP Connect voor Microsoft Endpoint Manager; HP Manageability Integration Kit (download); HP Patch Assistant (download) |
| HP Security tools | Trusted Platform Module TPM 2.0 Embedded Security Chip geleverd met Windows 10 (Common Criteria EAL4+-gecertificeerd) (FIPS 140-2 Level 2-gecertificeerd); HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Absolute Persistence-module; HP Sure Admin; HP BIOSphere Gen6; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; Installatie van HP Platform-certificaat op het apparaat |
| HP Software inbegrepen | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer for Commercial; HP Easy Clean Keyboard Driver; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial; HPX for CMIT |
| HP Support Assistant | ✓︎ |
| HP-segment | Bedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 110 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal 2.5" bays | 1 |
| Introductie jaar | 2024 |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bewezen productiviteit |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voorgeïnstalleerde software | HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer voor zakelijk gebruik; HP Easy Clean Keyboard Driver; HSA Fusion voor zakelijk gebruik; HSA Telemetry voor zakelijk gebruik; HPX voor CMIT |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Netvoeding | 90 W |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugenlayout | 1 x 16GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 177 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Gewicht | 1.42 kg |
| Hoogte | 177 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Invoerapparaat model | HP 125 Wired Mouse |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211507 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Soort toetsenbord | USB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Q670 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 14 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Maximaal turbovermogen | 92 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,7 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 20 |
| Processor basisvermogen | 35 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processor Model | 14500T |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Intel® Turbo Boost Technology | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT, TCO |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 198701027638 |
| Kleurnaam | Jack black |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | HP Wolf Pro Security-editie (1 jaar) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Koolstofuitstoot, einde levensduur (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, logistiek (kg CO2e) | 1 |
| Koolstofuitstoot, productie (kg CO2e) | 93 |
| Totale koolstofuitstoot, zonder gebruiksfase (kg CO2e) | 20 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 198415147097 |
| Vendorcode | 937U0EA#ABD |
| Artikelnr | 1146820 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯