Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC 13 Rugged BNUC13BRFA400B02I Zwart x7425E
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
1x
De ASUS NUC 13 Rugged is een compacte mini pc met robuuste behuizing in zwart. Dit systeem is uitgerust met een Intel Atom x7-X7425E processor met 4 cores en 3,40 GHz kloksnelheid, ideaal voor efficiënte prestaties. De 64 GB SSD biedt voldoende opslagruimte voor essentiële toepassingen. Met ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit is draadloze communicatie mogelijk. Het compacte formaat maakt deze mini pc geschikt voor diverse professionele omgevingen waar betrouwbaarheid en efficiëntie essentieel zijn.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Atom |
| Processor Model | x7-X7425E |
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| SSD Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4711387471586 |
| Vendorcode | 90AS0021-M000V0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
469,-
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Mini PC barebone |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AC-adapter, uitgangsspanning | 20 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 4,5 A |
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 1 x |
| Geheugen slots type | SO-DIMM |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 174 mm |
| Gewicht | 0.88 kg |
| Hoogte | 39.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Grafische chip fabrikant | Intel |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX210 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit opslag-drive | 64 GB |
| Ondersteunde types opslag-drives | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Harde schijf-type | eMMC |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Soort voeding | Externe AC-adapter |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 4 |
| Processor Snelheid | 3.40 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Processor cache | 6 MB |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Atom |
| Processor Model | x7-X7425E |
| Thermal Design Power (TDP) | 12 W |
| Type processor | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Geen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387471586 |
| Vendorcode | 90AS0021-M000V0 |
| Artikelnr | 1152218 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download producthandleiding
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯