Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC RNUC13ANKI7068C2I Intel® CoreTM i7 i7-1360P 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS NUC RNUC13ANKI7068C2I is een compacte mini-pc die voorzien is van een Intel Core i7-1360P processor met 12 cores en een kloksnelheid tot 5.00 GHz. Het systeem beschikt over 16 GB DDR4-geheugen en een 512 GB SSD voor snelle opslagmogelijkheden. Het zwarte apparaat ondersteunt draadloze connectiviteit via Wi-Fi en Bluetooth en wordt geleverd met Windows 11 Pro voorgeïnstalleerd. Deze mini-pc richt zich op gebruikers die een krachtige en compacte computeroplossing zoeken voor kantoor- en productietaken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 1360p |
| Processor Cores | 12 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
| EAN | 4711387501801 |
| Vendorcode | 90AS0031-M000F0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS NUC RNUC13ANKI3048C2I Intel® CoreTM i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
1315U
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 819,00
ASUS NUC RNUC13ANKI7068C2I Intel® CoreTM i7 i7-1360P 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
1360p
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC269 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 0.50 kg |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Iris Xe Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 12 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,7 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 5.00 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 64 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Prestatiekernen | 4 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Processor cache | 18 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | Intel® 13de generatie CoreTM i7 |
| Processor Model | 1360p |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387501801 |
| Vendorcode | 90AS0031-M000F0 |
| Artikelnr | 1152221 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯