Je bent nog niet ingelogd
ASUS NUC RNUC13ANKI3048C2I Intel® CoreTM i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 8 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
1x
ASUS NUC RNUC13ANKI3048C2I is een compacte mini PC voorzien van een Intel Core i3-1315U processor met 6 cores en een maximale snelheid van 4,50 GHz. Het systeem beschikt over 8 GB DDR4-geheugen en een 512 GB SSD voor snelle opslag. De PC wordt geleverd met Windows 11 Pro geïnstalleerd. Met ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth-connectiviteit is het toestel geschikt voor diverse zakelijke en persoonlijke toepassingen. Het zwarte design past in elke omgeving. Dit model biedt een goed evenwicht tussen prestaties en compactheid voor kantoor- en thuiswerkgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processor Model | 1315U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711387501702 |
| Vendorcode | 90AS0031-M00040 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
ASUS NUC RNUC13ANKI3048C2I Intel® CoreTM i3 i3-1315U 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
1315U
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
ASUS NUC RNUC13ANKI7068C2I Intel® CoreTM i7 i7-1360P 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
1360p
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 1200,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audiochip | Realtek ALC269 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 3200 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 117 mm |
| Diepte | 112 mm |
| Gewicht | 0.50 kg |
| Hoogte | 37 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 2500 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 3 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,3 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 4.50 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 10 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i3 |
| Processorgeneratie | Intel Core i3-13xxx |
| Processor Model | 1315U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387501702 |
| Vendorcode | 90AS0031-M00040 |
| Artikelnr | 1158153 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯