Je bent nog niet ingelogd
MSI Cubi NUC 1M-284EU Intel Core 7 150U Mini PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De MSI Cubi NUC 1M-284EU is een compacte mini pc met Intel Core 7 150U processor met 10 cores en tot 5,40 GHz kloksnelheid. Het systeem beschikt over 16 GB geheugen en 1000 GB SSD opslag voor snelle prestaties en voldoende opslagruimte. Met ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit biedt deze zwarte mini pc flexibiliteit voor draadloze verbindingen. Perfect voor kantoor, multimedia en productieve taken in een compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processor Model | 150U |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711377325455 |
| Vendorcode | CUBINUC1M284EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 132.5 mm |
| Diepte | 135.6 mm |
| Gewicht | 0.63 kg |
| Hoogte | 50.1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| DVI-poort | ✖︎ |
| HDMI versie | 1.4b/2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | ✓︎ |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel SoC |
| Moederbord form factor | NUC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort voeding | External AC adapter |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,2 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 5.40 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Prestatiekernen | 2 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core 7 |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processor Model | 150U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA-standaard | 100 x 100 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377325455 |
| Vendorcode | CUBINUC1M284EU |
| Artikelnr | 1157579 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯