Je bent nog niet ingelogd
MSI Pro DP21 14M-1044EU PC Intel® CoreTM i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Deskt
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI Pro DP21 14M-1044EU is een compacte desktop-pc die geschikt is voor professionele toepassingen en dagelijks gebruik. Het systeem beschikt over een Intel Core i5-14400 processor met 10 cores en een kloksnelheid tot 4.70 GHz, wat voldoende verwerkingskracht biedt. Met 8 GB DDR5-RAM en een 512 GB SSD beschikt deze mini-pc over solide prestaties. Het systeem draait Windows 11 Pro en is uitgerust met Wi-Fi en Bluetooth-connectiviteit voor naadloze communicatie. Het zwarte design past in elke werkomgeving.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processor Model | 14400 |
| Processor Cores | 10 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711377328593 |
| Vendorcode | PRODP2114M1044EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI Pro DP21 14M-1044EU PC Intel® CoreTM i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Deskt
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI Pro DP21 14M-1042EU Core i7-14700 Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type behuizing | Desktop |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Geheugenlayout | 1 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 204 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Gewicht | 1.27 kg |
| Hoogte | 54.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 730 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Q670 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,5 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Processor Snelheid | 4.70 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 148 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,5 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i5 |
| Processorgeneratie | Intel Core i5-14xxx |
| Processor Model | 14400 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377328593 |
| Vendorcode | PRODP2114M1044EU |
| Artikelnr | 1157592 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯