Je bent nog niet ingelogd
MSI PRO DP21 14M-888EU PC Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De MSI PRO DP21 14M-888EU is een compacte desktop-pc aangedreven door een Intel Core i7-14700 processor met 20 kernen en snelheden tot 5,30 GHz. Dit systeem biedt 16 GB DDR5-geheugen en 1 TB SSD-opslag voor snelle prestaties en responsiviteit. Met Windows 11 Pro is het geschikt voor professionele toepassingen en dagelijks werk. De mini-pc beschikt over ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth-connectiviteit voor draadloze communicatie. Het zwarte design past in elke werkplek. Dit is een veelzijdig systeem voor kantoor-, ontwerp- en productietaken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Model | 14700 |
| Processor Cores | 20 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4711377308304 |
| Vendorcode | PRO DP21 14M-888EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI PRO DP21 14M-890EU Core i3 Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14100
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
256 GB
Bekijk vergelijking
€ 579,00
MSI PRO DP21 14M-889EU PC Intel® CoreTM i5 i5-14400 8 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Deskto
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14400
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 819,00
MSI PRO DP21 14M-888EU PC Intel® CoreTM i7 i7-14700 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Desktop
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
14700
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Markt positionering | Bedrijf |
| Type behuizing | Desktop |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 204 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Gewicht | 1.27 kg |
| Hoogte | 54.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics 770 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Inclusief VESA-montage | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✖︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| Lijnuitgang | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel Q670 |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Processor Snelheid | 5.30 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Prestatiekernen | 8 |
| Processor aantal threads | 28 |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processor Model | 14700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377308304 |
| Vendorcode | PRO DP21 14M-888EU |
| Artikelnr | 1157596 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯