Je bent nog niet ingelogd
ASUS ExpertCenter PN53-S5018ADS1 AMD RyzenTM 5 8 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC Zwa
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS ExpertCenter PN53-S5018ADS1 is een compacte mini-pc met AMD Ryzen 5 7530U processor en 6 cores voor efficiënte multitasking. Met 8 GB DDR4-geheugen en 256 GB SSD-opslag biedt het voldoende prestaties voor kantoor- en productiviteitstaken. Het systeem draait Windows 11 Pro en beschikt over ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth-connectiviteit voor draadloze verbinding. In elegant zwart design past deze mini-pc uitstekend in moderne kantooromgevingen en is ideaal voor gebruikers die een compacte, krachtige computeroplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processor Model | 7530U |
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711636076456 |
| Vendorcode | 90MS02S1-M000K0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/Energy Star/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 90 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 8 GB |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 115 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Hoogte | 49 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| (Integrated) Graphics | AMD Radeon Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000, 2500 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 256 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 3.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 6 |
| Processor Snelheid | 2.00 GHz |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,5 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processor Serie | AMD Ryzen 5 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor Model | 7530U |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636076456 |
| Vendorcode | 90MS02S1-M000K0 |
| Artikelnr | 1158132 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯