Je bent nog niet ingelogd
MSI CUBI NUC AI 1UMG-005EU PC's Core Ultra 7 155H Mini PC
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De MSI CUBI NUC AI 1UMG-005EU is een compacte Mini PC met krachtige prestaties. Uitgerust met een Intel Core Ultra 7 155H processor met 16 cores en een kloksnelheid tot 4.80 GHz, biedt dit systeem uitstekende verwerkingskracht. Met 16 GB geheugen en 1 TB SSD-opslag beschikt u over voldoende ruimte en snelheid voor dagelijkse taken. De ingebouwde Wi-Fi en Bluetooth connectiviteit maken draadloze verbindingen mogelijk. Het elegante zwarte ontwerp past goed in elke werkruimte en levert een efficiënt computeroplossing in compact formaat.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processor Model | 155H |
| Processor Cores | 16 |
| Processor Snelheid | 4.80 GHz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711377327633 |
| Vendorcode | CUBI NUC AI 1UMG-005EU |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI CUBI NUC AI 1UMG-007EU Ultra 5 32GB Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
125H
Geheugen capaciteit:
8 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 699,00
MSI CUBI NUC AI 1UMG-005EU PC's Core Ultra 7 155H Mini PC
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
155H
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Bekijk vergelijking
Huidig
MSI CUBI NUC AI 1UMG-006EU PC's/werkstation Intel Core Ultra 5 125H 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wind
Kleur Product:
Zwart
Processor Model:
125H
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Bekijk vergelijking
€ 919,00
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Microfoon, line-in ingang | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | FCC(Class B), CB/CE, UL(CUL), BSMI, VCCI, RCM(C-Tick) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type koeling | Actief |
| Type product | Mini PC |
| VESA-montage | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 120 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenlayout | 2 x 8GB |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 119.6 mm |
| Diepte | 115.2 mm |
| Gewicht | 0.63 kg |
| Hoogte | 37.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| (Integrated) Graphics | Intel Arc Graphics |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✓︎ |
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Inclusief netsnoer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal M.2 (M) slots | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde luidsprekers | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| LAN controller | Intel I226-V |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal geheugen slots | 2x SO-DIMM |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Toetsenbord inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Aantal DisplayPorts | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| DVI-poort | ✖︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | ✓︎ |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel SoC |
| Moederbord form factor | NUC |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort voeding | External AC adapter |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Processor Cores | 16 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Processor Snelheid | 4.80 GHz |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,8 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 22 |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorgeneratie | Intel® CoreTM Ultra (Series 1) |
| Processor Model | 155H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| VESA-standaard | 100 x 100 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, ONNX RT, OpenVINO, Windows ML |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | ✓︎ |
| Sparsity-ondersteuning | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Copilot-toets | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377327633 |
| Vendorcode | CUBI NUC AI 1UMG-005EU |
| Artikelnr | 1159801 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯