Je bent nog niet ingelogd
ASUS Ascent GX10 GX10-GG0003BN GB10 128GB Mini PC Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS Ascent GX10 is een compacte mini-pc met krachtige prestaties. Het apparaat beschikt over een Nvidia Blackwell GB10 processor met 20 cores, ideaal voor intensieve verwerkingstaken. Met 128 GB geheugen en 1000 GB SSD-opslag biedt het ruim kapaciteit voor veeleisende applicaties. De grijze behuizing past in moderne werkruimtes. Het systeem is voorzien van Wi-Fi en Bluetooth voor draadloze connectiviteit. Dit mini-pc-systeem combineert prestatie met compact design.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Serie | Nvidia Blackwell |
| Processor Model | GB10 |
| Processor Cores | 20 |
| Geheugen capaciteit | 128 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4711636204439 |
| Vendorcode | 90MS0371-M00030 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Ga naar
Specificaties
Acties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Soort antenne | 2x2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | BSMI/CB/CE/FCC/UL/CCC/C-Tick/WiFi/RF/VCCI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Grijs |
| Type behuizing | Mini PC |
| Type product | Mini PC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netvoeding | 240 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugen capaciteit | 128 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Gewicht | 1.60 kg |
| Hoogte | 51 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✖︎ |
| Type Dedicated Graphics | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| (Integrated) Graphics | NVIDIA Blackwell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief monitor | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ethernet LAN | ✓︎ |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000, 10000 Mbps |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.1 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 4 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.4 |
| HDMI versie | 2.1b |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 20 |
| Processorfabrikant | NVIDIA |
| Processor Serie | Nvidia Blackwell |
| Processor Model | GB10 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Geen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636204439 |
| Vendorcode | 90MS0371-M00030 |
| Artikelnr | 1164267 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON 360 DELUXE!
Ontvang nu bij aankoop van deze PC 1 jaar gratis Norton 360 Deluxe!
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
Deze krachtige oplossing is ontworpen om jou en je gezin op verschillende apparaten te beschermen. Help scams te blokkeren met AI-gedreven bescherming tegen scams, zorg voor privacy op openbare wifi met Secure VPN en ontvang een melding als je persoonlijke informatie op het dark web wordt gevonden.
❮
❯
❮
❯