Je bent nog niet ingelogd
ASUS P13R-M LGA 1700 micro ATX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
2x
Het ASUS P13R-M is een compact micro-ATX moederbord voor Intel Socket 1700-processors met het C256-chipset. Dit bord ondersteunt tot 128GB DDR5-geheugen via vier slots en beschikt over moderne connectiviteit met één PCIe 5.0 x16-slot voor grafische kaarten of uitbreidingskaarten. Met één M.2-slot biedt het ondersteuning voor snelle NVMe-SSD's. Het compacte formaat maakt het geschikt voor kleinere PC-bouwers die geen concessies willen doen aan prestaties en toekomstbestendigheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C256 |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4711387204344 |
| Vendorcode | 90SB0C70-M0UAY0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | Server |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 8GB, 16GB, 32GB |
| Supported memory clock speeds | 3600,4000,4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 760 g |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | AST2600 |
| Grafische adapter-familie | Aspeed |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 8 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 100, 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximum aantal schijven per behuizing | 8 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 128 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| HDMI uit | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 3 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 0 |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C256 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Micro-ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387204344 |
| Vendorcode | 90SB0C70-M0UAY0 |
| Artikelnr | 1116729 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





