Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte H610I Intel H610 Express LGA 1700 mini ITX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
4x
Het Gigabyte H610I is een compact Mini-ITX moederbord met Intel H610 chipset, speciaal ontworpen voor LGA 1700-processors. Dit bord biedt ondersteuning voor moderne DDR5-geheugen met twee slots tot maximaal 64 GB. Met één M.2-slot beschikt het over essentiële opslagconnectiviteit voor snelle NVMe-drives. Het compacte formaat maakt het ideaal voor kleine bouwconfiguraties en HTPCs zonder in te boeten aan kernfunctionaliteit. Dit moederbord combineert basale features met ruimtebesparend design voor gebruikers met beperkte kasruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel H610 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 4719331855222 |
| Vendorcode | H610I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Microfoon, line-in ingang | ✓︎ |
| PS/2 poorten | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC897 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Type stroombron | ATX |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 5600 (OC) MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 12GB, 16GB, 32GB |
| Supported memory clock speeds | 5600, 5200, 4800, 4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | HD Graphics |
| Grafische adapter-familie | Intel |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 12V vermogen-connector | ✓︎ |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| ARGB aansluiting | ✓︎ |
| Serial port headers | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 1 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 5 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 1 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen1 Type C | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 0 |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 4 x |
| HDMI versie | 2.0 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 3 |
| USB-connectortype | USB Type-A |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel H610 |
| HDCP | ✓︎ |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 12e generatie Intel Core, 13e generatie Intel Core, 14e generatie Intel Core |
| Maximum resolutie | 4096 x 2304 Pixels |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI Express x16 slots | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde software | Norton Internet Security (OEM version), LAN bandwidth management software |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331855222 |
| Vendorcode | H610I |
| Artikelnr | 1118110 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





