Je bent nog niet ingelogd
ASUS P13R-I Intel C262 LGA 1700 mini ITX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
Het ASUS P13R-I is een compact mini-ITX moederbord ontworpen voor Intel Socket 1700 processors met het Intel C262 chipset. Dit moederbord ondersteunt tot 64 GB DDR5-geheugen via twee geheugenslots en biedt moderne connectiviteit met PCI-Express 5.0 x16 en een M.2-slot. De compacte formaat maakt het ideaal voor kleine bouwprojecten en zettels waarbij ruimte beperkt is. Het combineert efficiënte lay-out met actuele technologiestandaarden voor hedendaagse computing behoeften.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4711387372340 |
| Vendorcode | 90SB0CR0-M0UAY0 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Component voor | Server |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 4400 (OC) MHz |
| Supported memory clock speeds | 3600, 4000, 4400, 4800 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 244 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grafische adapter | AST2600 |
| On-board graphics adapter geheugen | 64 MB |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 1 |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 6 x |
| Chassis intrusion aansluiting | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 0 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 0 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Intel I210-AT |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 7 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 6 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | PCI Express 4.0, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 64 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 3 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 2 x |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C262 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | 6e generatie Intel Core |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 2280 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x4 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387372340 |
| Vendorcode | 90SB0CR0-M0UAY0 |
| Artikelnr | 1160592 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯





