Je bent nog niet ingelogd
ASRock EC266D2I Intel C266 LGA 1700 mini ITX moederbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (zaterdag)
❮
❯
Het ASRock EC266D2I is een compact mini-ITX moederbord ontworpen voor Intel LGA 1700 processors. Dit board beschikt over het Intel C262 chipset en ondersteunt tot 32 GB DDR5 geheugen via twee slots. Met een PCIe 5.0 x16 slot en één M.2 aansluiting biedt het voldoende connectiviteit voor moderne systemen. De mini-ITX vorm factor maakt het ideaal voor kleine builds zonder concessies aan essentiële functies. Perfecte keuze voor compacte desktop- of kleine workstationbouw.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asrock |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| Socket | 1700 |
| Chipset | Intel C262 |
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| EAN | 4711430521763 |
| Vendorcode | EC266D2I |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| IMPI LAN (RJ-45) port | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 6.4 |
| BIOS type | AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 2 x |
| ECC-compatibiliteit | ECC |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 4800+ (OC) MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 170.2 mm |
| Diepte | 170,2 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| On-board graphics adapter model | Aspeed AST2600 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| M.2 Slot Aantal | 1 x |
| SATA-3 6Gbps | 8 x |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| COM aansluitingen | 1 |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 1 |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 1000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| Wi-Fi | ✖︎ |
| Bluetooth | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 32 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal LAN poorten | 2 |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 2 x |
| VGA uit | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | Intel C262 |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Form factor moederbord | Mini-ITX |
| PC gezondheids monitor | CPU, Ventilator |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Supported processor sockets | LGA 1700 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | Intel® Pentium® Gold, Intel® Xeon®, Intel Xeon E |
| Socket | 1700 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711430521763 |
| Vendorcode | EC266D2I |
| Artikelnr | 1158051 |
| Merk | ASRock |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯





