Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 5600 White CMK32GX5M2B5600C40W geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (zaterdag)
❮
❯
4x
De Corsair DDR5 Vengeance 2x16GB 5600 White is een krachtige geheugenset bestaande uit twee modules van elk 16GB, geschikt voor moderne systemen die DDR5 ondersteunen. Met een kloksnelheid van 5600 MHz en CAS Latency 40 biedt deze kit snelle prestaties voor gaming en productieve taken. De set ondersteunt Intel XMP, waardoor optimale instellingen eenvoudig kunnen worden geactiveerd. De witte heatspreaders geven het systeem een stijlvol uiterlijk. Deze 32GB configuratie is ideaal voor multitasking en toekomstige applicaties die meer geheugen vereisen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 40 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
| EAN | 840006659358 |
| Vendorcode | CMK32GX5M2B5600C40W |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Wit |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 40 |
| Component voor | PC/server |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.25 v |
| Modules (aantal) | 2 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht | 13 g |
| Hoogte | 35 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840006659358 |
| Vendorcode | CMK32GX5M2B5600C40W |
| Artikelnr | 1088732 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


