G.Skill DDR5 32 GB 1 x 32 GB DDR5 F5-5600J3636D32GX1-IS geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De G.Skill DDR5 32 GB 1 x 32 GB geheugenmodule biedt een geheugensnelheid van 5600 MHz en timings van CL 36. Het ondersteunt Intel XMP en AMD EXPO, waardoor eenvoudige overklokking mogelijk is. Deze krachtige DDR5-module is geschikt voor high-end gaming en workstation-systemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 5600 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4713294237330 |
| Vendorcode | F5-5600J3636D32GX1-IS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
G.Skill DDR5 Aegis 5 1x32GB 6000 F5-6000J3636F32GX1-IS geheugenmodule
Geheugen snelheid:
4800, 6000 MHz
Bekijk vergelijking
Geheugen snelheid:
5600 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
G.Skill DDR5 Aegis 2x16GB 6000MHz CL36 F5-6000J3636F16GX2-IS geheugenmodule
6000 MHz
Specificaties
Varianten
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.25 v |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Hoogte | 31 mm |