Je bent nog niet ingelogd
G.Skill DDR5 Aegis 5 1x32GB 6000 F5-6000J3636F32GX1-IS geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
3x
G.Skill Aegis DDR5 Aegis 5 biedt een single 32GB module voor uitbreidbare systeemgeheugen. Deze DDR5-module ondersteunt snelheden tot 6000 MHz met CL36-timings voor optimale prestaties. Compatibel met Intel XMP en AMD EXPO-profielen voor geoptimaliseerde overclocking. Ideaal voor gaming, content creation en intensieve multitasking-toepassingen. Het geheugen kan ook op lagere snelheden van 4800 MHz draaien voor flexibele systeemconfiguraties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | G.Skill |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen snelheid | 4800, 6000 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
| EAN | 4713294237293 |
| Vendorcode | F5-6000J3636F32GX1-IS |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
G.Skill DDR5 Aegis 5 1x32GB 6000 F5-6000J3636F32GX1-IS geheugenmodule
Geheugen snelheid:
4800, 6000 MHz
Bekijk vergelijking
Huidig
G.Skill DDR5 32 GB 1 x 32 GB DDR5 F5-5600J3636D32GX1-IS geheugenmodule
Geheugen snelheid:
5600 MHz
Bekijk vergelijking
€ 559,00
G.Skill DDR5 Aegis 2x16GB 5600MHz CL36 F5-5600J3636C16GX2-IS geheugenmodule
Geheugen snelheid:
5600 MHz
Bekijk vergelijking
€ 589,00
G.Skill DDR5 Aegis 2x16GB 6000MHz CL36 F5-6000J3636F16GX2-IS geheugenmodule
Geheugen snelheid:
6000 MHz
Bekijk vergelijking
€ 569,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Passief |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Geheugen kanaal | Eenkanaals |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 32 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 32 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 4800, 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Hoogte | 31.2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713294237293 |
| Vendorcode | F5-6000J3636F32GX1-IS |
| Artikelnr | 1154091 |
| Merk | G.Skill |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯


