Je bent nog niet ingelogd
Corsair DDR5 Vengeance RGB 1x16GB 6000 CMH16GX5M1E6000Z36 geheugenmodule
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
De Corsair DDR5 Vengeance RGB 16GB geheugenmodule biedt high-performance DDR5 technologie voor geavanceerde systemen. Met een snelheid van 6000 MHz en CL36 timings levert deze module snelle gegevensoverdracht. De module ondersteunt zowel Intel XMP als AMD EXPO, waardoor optimale prestaties eenvoudig zijn in te stellen. Voorzien van RGB-verlichting past deze module perfect in gamed systemen met modern design. Ideaal voor gebruikers die naar uitstekende performance en stijl zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Corsair |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Timings | CL 36 |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
| EAN | 840440405344 |
| Vendorcode | CMH16GX5M1E6000Z36 |
| Garantie | 120 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
120 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| RGB verlichting | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Heatsink |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Timings | CL 36 |
| Component voor | PC |
| ECC foutcorrectie | ✖︎ |
| Geheugen form factor | 288-pin DIMM |
| Spanning | 1.35 v |
| Modules (aantal) | 1 stuk(s) |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Intel XMP ondersteuning | ✓︎ |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen Type | DDR5 |
| Geheugen snelheid | 6000 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 7 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Gewicht | 48 g |
| Hoogte | 45 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AMD EXPO ondersteuning | ✓︎ |
| Compatibele producten | AMD 600 Series, Intel 600 Series, Intel 700 Series |
| Registered / Buffered | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 840440405344 |
| Vendorcode | CMH16GX5M1E6000Z36 |
| Artikelnr | 1156854 |
| Merk | Corsair |
| Garantie | 120 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯


