Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-980BK
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother LC-980BK is een zwarte inktcartridge ontworpen voor Brother printers. Met een printcapaciteit van ongeveer 300 pagina's biedt deze cartridge een praktische oplossing voor uw afdrukapparatuur. De cartridge is gemakkelijk te installeren en geschikt voor dagelijks gebruik in kantoor- of thuisomgevingen. Voor optimale prestaties en compatibiliteit wordt aanbevolen de installatiehandleiding van uw printer te raadplegen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4977766659567 |
| Vendorcode | LC-980BK |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | Brother MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 16 mm |
| Gewicht | 44 g |
| Hoogte | 93 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Kleur | ✖︎ |
| Merkcompatibiliteit | Brother |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766659567 |
| Vendorcode | LC-980BK |
| Artikelnr | 105056 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Zwart DCP-145C -165C -195C -365CN -375CW MFC-250C -255CW -290C -295CN
Toon meer
❮
❯
❮
❯