Je bent nog niet ingelogd
Brother Inktc. LC-980C
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
De Brother Inktcartridge LC-980C is een cyaankleurige inktcartridge ontworpen voor Brother-printers. Deze cartridge biedt een printcapaciteit van ongeveer 300 pagina's, wat geschikt is voor regelmatig gebruik. De LC-980C is gemaakt voor optimale kleurkwaliteit bij afdrukken. Deze inktcartridge is een betrouwbare keuze voor wie behoefte heeft aan vervangende inkt voor hun Brother-printer en cyaankleur nodig heeft voor hun afdrukprojecten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Brother |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
| EAN | 4977766659598 |
| Vendorcode | LC-980C |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | MFC-250C, DCP-145C, MFC-255CW, MFC-290C, MFC-295CN, DCP-165C, DCP-195C, DCP-375CW, DCP-365CN |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Diepte | 12 mm |
| Gewicht | 36 g |
| Hoogte | 93 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Kleur | ✓︎ |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 86 x 25 x 123 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4977766659598 |
| Vendorcode | LC-980C |
| Artikelnr | 105057 |
| Merk | Brother |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Cyaan DCP-145C -165C -195C -365CN -375CW MFC-250C -255CW -290C -295CN
Toon meer
❮
❯
❮
❯