Je bent nog niet ingelogd
HP 920XL - [CD975AE] Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
De HP 920XL inktcartridge in zwart is een XL-formaat cartridge ontworpen voor HP printers. Met een inhoud van 49 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van ongeveer 1200 pagina's, wat zorgt voor efficiënte en economische afdrukken. De XL-variant is ideaal voor gebruikers met hogere afdrukvereisten, waardoor u minder frequent hoeft bij te vullen. Deze cartridge is geschikt voor diverse HP-printerstelsels.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1200 Pagina(s) |
| Inhoud | 49 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 0844206494894 |
| Vendorcode | CD975AE |
| Garantie | 12 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
12 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 920 inktcartridges werken met: HP OfficeJet 7500A |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1089 mm |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 47 mm |
| Gewicht | 80 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 1200 Pagina(s) |
| Inhoud | 49 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Origineel | ✓︎ |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 2,45 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (231) 884420649526; (241) 884420649533; (251) 884420649540; (301) 884962546147; (BGX) 884420649489; (BGY) 884420649496 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 884420649526, 884420649533, 884420649540, 884962546147, 884420649489, 884420649496 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0844206494894 |
| Vendorcode | CD975AE |
| Artikelnr | 110659 |
| Merk | HP |
| Garantie | 12 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
-Zwarte tekst van laserkwaliteit.
-Gemakkelijk en efficiënt zakelijk materiaal printen.
-Kies high-capacity inktcartridges voor gebruikers die veel printen.
Details
-Value.
-High-capacity inktcartridges voor gebruikers die veel printen.
-Meer printen. Meer besparen. Originele HP inkt.
-Zwart.
HP 920XL zwarte Officejet inktcartridges printen tekst van laserkwaliteit in zwart met HP Officejet inkt. Professionele documenten printen op gewoon papier met inkt op pigmentbasis voor kantoorgebruik.
-Gemakkelijk en efficiënt zakelijk materiaal printen.
-Kies high-capacity inktcartridges voor gebruikers die veel printen.
Details
-Value.
-High-capacity inktcartridges voor gebruikers die veel printen.
-Meer printen. Meer besparen. Originele HP inkt.
-Zwart.
HP 920XL zwarte Officejet inktcartridges printen tekst van laserkwaliteit in zwart met HP Officejet inkt. Professionele documenten printen op gewoon papier met inkt op pigmentbasis voor kantoorgebruik.
Toon meer
❮
❯