Je bent nog niet ingelogd
HP 728 - [F9J67A] Cyaan
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
HP 728 - [F9J67A] Cyaan is een inktcartridge ontworpen voor HP printers. Deze cartridge bevat cyaankleurige inkt en maakt deel uit van de 728-serie van HP. Het product is geschikt voor professionele en zakelijke afdrukken waarbij hoogwaardige kleurweergave gewenst is. De cartridge is compatibel met geselecteerde HP printerapparaten en biedt betrouwbare prestaties voor dagelijks gebruik in kantoor- en creatieve omgevingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 888793397862 |
| Vendorcode | F9J67A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 728 - [F9J67A] Cyaan
Inktkleur:
Cyaan
Bekijk vergelijking
Huidig
HP 728 - [F9J65A] Geel
Inktkleur:
Geel
Bekijk vergelijking
€ 143,95
HP 728 - [F9J66A] Magenta
Inktkleur:
Magenta
Bekijk vergelijking
€ 143,95
HP 728 1 stuk(s) Origineel Normaal rendement Mat Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 143,95
HP 728 - [F9J68A] Mat Zwart
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 259,00
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP DesignJet T730 printer, HP DesignJet T830 multifunctionele printer |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Breedte | 202 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Gewicht | 210 g |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1") |
| Inktkleur | Cyaan |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 458,5 kg (1010.8 lbs) |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Totale Koolstofvoetafdruk | 0, 8 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888793397862 |
| Vendorcode | F9J67A |
| Artikelnr | 767235 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet