Je bent nog niet ingelogd
HP 364 Cyan Ink Cartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 364 Cyan Inktcartridge is ontworpen voor gebruik in HP printers en levert cyaan inktkleuring voor uw printwerk. Met een printcapaciteit van ongeveer 300 pagina's biedt deze cartridge een praktische hoeveelheid inkt voor regelmatig gebruik. De cartridge is onderdeel van het HP 364 systeem en past in compatibele HP printermodellen. Dit product is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan vervangingsinkt voor hun HP printer.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 884962754481 |
| Vendorcode | CB318EE301 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Midden- en kleinbedrijf |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 364 inktcartridges werken met: HP DeskJet 3522, 3524 HP Photosmart 5522, 5524, B210c |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1072 mm |
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 24 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 300 Pagina(s) |
| Inkttype | Pigmentgebaseerde inkt |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Type kleureninkt | Pigmentgebaseerde inkt |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 2,76 kg (6.08 lbs) |
| Grotere (buitenste) hoofdverpakkingen brutogewicht | 2,76 kg |
| Producten per grotere (buitenste) hoofdverpakking | 60 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (201) 883585705320; (251) 883585705351; (301) 884962754481; (ABB) 883585705269; (ABE) 883585705283; (BA1) 883585705276; (BA3) 883585705290 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 883585705320, 883585705351, 884962754481, 883585705269, 883585705283, 883585705276, 883585705290 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 884962754481 |
| Vendorcode | CB318EE301 |
| Artikelnr | 772171 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
HP 364 cyaan inktcartridges printen foto's van professionele kwaliteit en documenten van laserkwaliteit met HP Vivera inkt. Foto's op Advanced Photo Paper zijn direct droog, waterbestendig, veegvast en lichtbestendig. Dit inktsysteem met vijf afzonderlijke inktcartridges biedt voor elk project de juiste inkt op pigment- of kleurstofbasis.
Toon meer