Je bent nog niet ingelogd
HP 62XL originele high-capacity zwarte inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 62XL originele high-capacity zwarte inktcartridge is speciaal ontworpen voor HP printers en biedt een aanzienlijke printcapaciteit. Met een inhoud van 600 ml levert deze XL-cartridge tot 600 pagina's zwarte tekst af, wat resulteert in lagere kosten per afdruk. De high-capacity formulering maakt deze cartridge ideaal voor intensief gebruik. Dit originele HP product zorgt voor consistente printresultaten bij documenten en tekst.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Inhoud | 600 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
| EAN | 888793376751 |
| Vendorcode | C2P05AE#UUQ |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 62XL originele high-capacity drie-kleuren inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 71,95
HP 62 originele drie-kleuren inktcartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 31,95
HP 62XL Tri-color Ink Cartridge
Inktkleur:
Cyaan, Geel, Magenta
Bekijk vergelijking
€ 68,95
HP 62XL originele high-capacity zwarte inktcartridge
Inktkleur:
Zwart
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 62 inktcartridges werken met: HP Envy 5540, 5542, 5543, 5642, 5644 HP OfficeJet 200, 250, 5740, 5742, 5744 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 37 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 115 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal zwarte inktcartridges | 1 |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1199,9 x 800,1 x 1164,1 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 600 Pagina(s) |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 166,3 kg (366.6 lbs) |
| Inhoud | 600 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjet |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 4,06 kg (8.96 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | Inktcartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 888182461952; (303) 193015225251; (30N) 199642337763; (ABE) 888793376768; (ACU) 193015225268; (NE1) 199642337770; (UUQ) 888793376751; (UUS) 888793376744 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 888182461952, 193015225251, 199642337763, 888793376768, 193015225268, 199642337770, 888793376751, 888793376744 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 888793376751 |
| Vendorcode | C2P05AE#UUQ |
| Artikelnr | 914591 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet