Je bent nog niet ingelogd
HP 933 originele cyaan inktcartridge
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De HP 933 originele cyaan inktcartridge is een origineel inktproduct van HP, speciaal ontworpen voor compatibele HP-printers. Met een inhoud van 4 ml biedt deze cartridge een printcapaciteit van tot 330 pagina's. De cyaan inkt zorgt voor levendige kleuren en helpt professionele afdrukken te realiseren. Als origineel HP-product voldoet deze cartridge aan de kwaliteitsnormen van de fabrikant en is hij optimaal afgestemd op HP-printers uit de betreffende serie.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 330 Pagina(s) |
| Inhoud | 4 ml |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 195122139940 |
| Vendorcode | CN058AE#BGY |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 933 inktcartridges werken met: HP OfficeJet 6100, 6700, 7110, 7610 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1200 x 800 x 904 mm |
| Breedte | 114,8 mm |
| Diepte | 23,9 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 100,1 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Cyaan |
| Printcapaciteit | 330 Pagina(s) |
| Inhoud | 4 ml |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Stapelhoogte voor pallets | 2 stuk(s) |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht (imperiaal) | 1,16 kg (2.55 lbs) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 195122139926; (BGX) 195122139933; (BGY) 195122139940 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195122139926, 195122139933, 195122139940 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195122139940 |
| Vendorcode | CN058AE#BGY |
| Artikelnr | 924307 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet