Je bent nog niet ingelogd
Epson Inktpatroon XL zwart T 755 T 7551
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
De Epson Inktpatroon XL zwart T 755 T 7551 is een hoogcapaciteit inktcartridge speciaal ontworpen voor intensief gebruik. Met een inhoud van 100 ml biedt deze XL-cartridge tot 5000 pagina's printcapaciteit, waardoor u langer kunt printen voordat vervanging nodig is. De zwarte inkt is ideaal voor scherpe tekst en grafische afbeeldingen. Dit product is geschikt voor verschillende Epson printermodellen en helpt uw printkosten effectief te reduceren dankzij de grote hoeveelheid inkt per cartridge.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Epson |
| Inktkleur | Zwart |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Inhoud | 100 ml |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
| EAN | 8715946539591 |
| Vendorcode | C13T755140 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 81,95
laatste 90 dagen: 81,95
45,
69
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | WorkForce Pro WF-8010, WF-8090, WF-8090 D3TWC, WF-8510, WF-8590 |
| Soort | Origineel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inktkleur | Zwart |
| Printcapaciteit | 5000 Pagina(s) |
| Inhoud | 100 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | Epson |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Inkjetprinten |
| Type zwarte inkt | Inkt op pigmentbasis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Palletbreedte (UK) | 100 cm |
| Pallethoogte (UK) | 3,79 m |
| Palletlengte (UK) | 120 cm |
| Producten per pallet (UK) | 1800 stuk(s) |
| Producten per palletlaag | 160 stuk(s) |
| Producten per palletlaag (UK) | 200 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8715946539591 |
| Vendorcode | C13T755140 |
| Artikelnr | 934300 |
| Merk | Epson |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2015 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
WF-8xxx Series Ink Cartridge XL
Bijpassende hoofdapparaten:
WorkForce Pro WF-8010DW
WorkForce Pro WF-8090 D3TWC
WorkForce Pro WF-8090 DTW
WorkForce Pro WF-8090DW
WorkForce Pro WF-8510DWF
WorkForce Pro WF-8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8590 DTWF
WorkForce Pro WF-8590DWF
Bijpassende hoofdapparaten:
WorkForce Pro WF-8010DW
WorkForce Pro WF-8090 D3TWC
WorkForce Pro WF-8090 DTW
WorkForce Pro WF-8090DW
WorkForce Pro WF-8510DWF
WorkForce Pro WF-8590 D3TWFC
WorkForce Pro WF-8590 DTWF
WorkForce Pro WF-8590DWF
Toon meer
❮
❯