Je bent nog niet ingelogd
HP 953XL - [F6U18AE#301] Geel
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De HP 953XL inktcartridge in geel (F6U18AE#301) is een hoogcapaciteitspatroon speciaal ontworpen voor HP printers. Met een inhoud van 18 ml biedt deze XL-cartridge uitstekende waarde door een printcapaciteit van tot 1450 pagina's te bereiken. Ideaal voor gebruikers die frequent printen en willen besparen op vervangingskosten. De gele inkt levert heldere, levendige kleuren voor uw prints en documenten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Inktkleur | Geel |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18 ml |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 725184104176 |
| Vendorcode | F6U18AE#301 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
57,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Bedrijf, Enterprise |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibiliteit | HP 953 inktcartridges werken met: HP OfficeJet Pro 7720, 7730, 7740, 8210, 8720, 8730 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 800 x 1200 x 924 mm |
| Breedte | 114 mm |
| Diepte | 126 mm |
| Gewicht | 49 g |
| Hoogte | 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal gekleurde inktcartridges | 1 |
| Inktkleur | Geel |
| Printcapaciteit | 1450 Pagina(s) |
| Inhoud | 18 ml |
| XL Cartridge | ✓︎ |
| Inkttype | Inkt op pigmentbasis |
| Merkcompatibiliteit | HP |
| Origineel | ✓︎ |
| Printtechnologie | Thermische inkjet |
| Type aanbod | Enkele verpakking |
| Type kleureninkt | Inkt op pigmentbasis |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inhoud | 1 cartridge |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN and local identifier(s) | (301) 725184104176; (303) 193015225893; (30A) 199764693600; (30B) 199764693617; (ACU) 193015225909; (BGX) 725184104152; (BGY) 725184104169; (LS1) 199764693648; (LS2) 199764693655; (LS3) 199764693662 |
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 725184104176, 193015225893, 199764693600, 199764693617, 193015225909, 725184104152, 725184104169, 199764693648, 199764693655, 199764693662 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 725184104176 |
| Vendorcode | F6U18AE#301 |
| Artikelnr | 987849 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯