Je bent nog niet ingelogd
Gigabyte X870E AORUS MASTER moederbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
135x
Het Gigabyte X870E AORUS MASTER moederbord is een ATX-formaat systeembord voor AMD Socket AM5-processors met het geavanceerde X870E-chipset. Dit bord ondersteunt tot 256 GB DDR5-geheugen via vier slots en beschikt over vier M.2-slots voor snelle opslaguitbreiding. Met drie PCI-E-sleuven, waaronder PCI-E 5.0-ondersteuning, biedt het maximale expansiemogelijkheden. Ingebouwde Wi-Fi en een zwart design completeren dit high-performance moederbord voor gevorderde gebruikers en gamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gigabyte |
| Form factor moederbord | ATX |
| Socket | AM5 |
| Chipset | AMD X870E |
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele Processoren | AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Maximaal intern geheugen ondersteund door processor | 256 GB |
| Socket | AM5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geheugen slots | 4 x |
| Component voor | PC |
| ECC-compatibiliteit | ECC & Niet-ECC |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Maximaal intern geheugen per slot | 64 GB |
| Niet gebufferd geheugen | ✓︎ |
| Geheugen type | DDR5 |
| Geheugen snelheid (OC) | 8600 MHz |
| Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten | 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 12GB, 24GB, 32GB |
| Geheugen snelheid | 4400 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Audio Chip | Realtek ALC1220 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| ACPI version | 5.0 |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Clear CMOS jumper | ✓︎ |
| Clear CMOS knop | ✓︎ |
| Grootte BIOS-geheugen | 256 Mbit |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Wi-Fi standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type batterij | CR2032 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde grafische adapter | ✖︎ |
| AMD CrossFire | ✖︎ |
| Nvidia SLI | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.4 |
| PS/2 poorten | 0 x |
| WiFi-AP antenna jack | 2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | ✓︎ |
| Aansluiting voor CPU koeler | ✓︎ |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 6 |
| Aantal CPU-ventilatoraansluitingen | 2 |
| Aantal EPS-voedingsaansluitingen (8-pins) | 2 |
| M.2 Slot Aantal | 4 x |
| RGB aansluiting | ✓︎ |
| Aantal SATA II connectors | 0 |
| SATA-3 6Gbps | 4 x |
| Aantal SATA-aansluitingen | 0 |
| Aantal waterpompaansluitingen | 2 |
| ATX Power connector (24-pin) | ✓︎ |
| EPS power connector (8-pin) | ✓︎ |
| mSATA ports hoeveelheid | 0 |
| RGB LED-aansluitrail | ✓︎ |
| S/PDIF | ✓︎ |
| TPM connector | ✓︎ |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.0 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 2 |
| USB 3.1-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| USB 3.2 Gen 2x2-aansluitingen | 1 |
| Voorpaneel-connector | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Netwerk bedraad | 5000 Mbps |
| Ethernet | ✓︎ |
| LAN Chip | Realtek RTL8126 |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| WLAN-controller-model | Qualcomm QCNCM865 |
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal opslagkaarten ondersteund | 8 |
| Maximum aantal schijven per behuizing | 4 |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA III |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Max. Geheugen | 256 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 0 x |
| Aantal LAN poorten | 1 |
| HDMI uit | 1 x |
| USB 3.2-Gen1 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type A | 4 x |
| USB 3.2-Gen2 Type C | 0 |
| USB 2.0 Poorten | 2 x |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 0 |
| USB 3.2-Gen2x2 Type C | 2 x |
| USB 4.0-Gen3x2 Type C | 2 x |
| DVI-D poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Lijningang | ✓︎ |
| PCI Express x8 (Gen 4.x) sleuven | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Chipset | AMD X870E |
| DirectX versie | 12.0 |
| Moederbord chipset familie | AMD |
| Form factor moederbord | ATX |
| PC gezondheids monitor | Ventilator, Temperatuur, Spanning |
| Soorten RAID | 0, 1, 10 |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Versie Desktop Management Interface (DMI) | 2.7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| 1e M.2 grootste sleutelgrootte | 25110 |
| 1e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 2e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 2e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 3e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 3e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 5.0 |
| 4e M.2 grootste sleutelgrootte | 22110 |
| 4e M.2 hoogste PCI Express-generatie | 4.0 |
| PCI-E 3.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 4.0 x16 | 1 x |
| PCI-E 5.0 x16 | 1 x |
| PCI Express x4 slots | 2 |
| PCI-E 5.0 x8 | 0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Antenne inbegrepen | ✓︎ |
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 244 mm |
| Diepte | 244 mm |
| Gewicht | 2,54 kg |
| Gewicht batterij | 3 g |
| Hoogte | 305 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
| Lithiumgewicht per batterij | 0,07 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4719331864354 |
| Vendorcode | X870E AORUS MASTER |
| Artikelnr | 1148921 |
| Merk | Gigabyte |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



