Je bent nog niet ingelogd
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL 15,6" Core i7 13620H RTX 5070 Gaming laptop
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯
9x
De MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL is een krachtige 15,6" gaming laptop uitgerust met een Intel Core i7 13620H processor (10 cores, tot 4.90 GHz) en Nvidia GeForce RTX 5070 grafische kaart met 8GB GDDR7 videogeheugen. Het 144Hz IPS-scherm met Full HD-resolutie zorgt voor vloeiende gameplay. Met 16GB DDR5-geheugen, 1TB SSD-opslag en Windows 11 Home is deze laptop klaar voor intensieve gaming sessies. Voorzien van Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, diverse USB-aansluitingen, HDMI-uitgang en een RGB-verlicht toetsenbord. De compacte behuizing weegt 2,1 kg en beschikt over een 55,2Wh accu met USB-C oplaadmogelijkheid.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | MSI |
| Processorgeneratie | 13e generatie Intel Core |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processor Cores | 10 |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Prestatiescore | 8.7 8.5 7.8 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
MSI Cyborg 15 B13WFKG- 806NL 15,6" Intel Core i5-13420H RTX 5060 Gaming laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i5
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5060
Bekijk vergelijking
€ 1099,00
MSI Cyborg 15 B13WEKG-800NL 15,6" Intel Core i7-13620H RTX 5050 Gaming laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5050
Bekijk vergelijking
€ 1149,00
MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL 15,6" Intel Core i7-13620H RTX 5060 Gaming laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
512 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5060
Bekijk vergelijking
€ 1199,00
MSI Cyborg 15 B13WGKG-813NL 15,6" Core i7 13620H RTX 5070 Gaming laptop
Kleur Product:
Zwart
Wi-Fi Versie:
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Processor Serie:
Intel Core i7
Geheugen capaciteit:
16 GB
SSD Opslagcapaciteit:
1000 GB
Paneel Type:
IPS
Indeling:
QWERTY
Type Dedicated Graphics:
Nvidia GeForce RTX 5070
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
✓
+ RESIDENT EVIL
Ga naar
Specificaties
Prestatiescore
Varianten
Combineer
Acties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Prestatiescore
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleur Product | Zwart |
| Kleurnaam | Translucent Black |
| Gebruik | Gaming |
| Materiaal behuizing | Metaal, Kunststof |
| Originele merknaam | MSI |
| Vormfactor | Clamshell |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu capaciteit | 55.2 Wh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Touchscreen | ✖︎ |
| Scherm Coating | Mat |
| Scherm Diagonaal | 15.6 inch (39.6cm) |
| HD type | Full HD |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Refresh Rate | 144 Hz |
| Schermverhouding | 16:9 |
| Scherm resolutie | 1920 x 1080 pixels |
| Paneel Type | IPS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| AI Ready | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Processor Cores | 10 |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,6 GHz |
| Efficiënte kernen | 4 |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Processor Snelheid | 4.90 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4,9 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor basisvermogen | 45 W |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor Serie | Intel Core i7 |
| Processorgeneratie | 13e generatie Intel Core |
| Processor Model | 13620H |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Geheugen capaciteit | 16 GB |
| Geheugen type | DDR5 |
| Kloksnelheid geheugen | 5200 MHz |
| Max. Geheugen | 96 GB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde webcam | ✓︎ |
| Privacycamera | ✓︎ |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dedicated Graphics | ✓︎ |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Grafische chip fabrikant | Nvidia |
| Type Dedicated Graphics | Nvidia GeForce RTX 5070 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | ✓︎ |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Max. TGP (Thermal Graphics Power) | 60 W |
| (Integrated) Graphics | Intel UHD Graphics |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting voor netstroomadapter | ✓︎ |
| Ethernet (RJ-45) | 1 x |
| HDMI uit | 1 x |
| USB aansluitingen | 1x USB-C 3.2 (Gen2), 2x USB 3.2 (Gen2) |
| USB-C Alt DP Modus | ✓︎ |
| Opladen via USB-C | ✓︎ |
| Combo koptelefoon/microfoon port | ✓︎ |
| HDMI versie | 2.1 |
| USB Power Delivery | ✓︎ |
| USB Sleep-and-Charge | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Cardreader | ✖︎ |
| NVM Express (NVMe) ondersteuning | ✓︎ |
| Opslagmedia | SSD |
| SSD Opslagcapaciteit | 1000 GB |
| Solid State Drive (SSD) interfaces | PCI Express 4.0 |
| Soort optische drive | ✖︎ |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Audiosysteem | DTS Audio Processing |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth | ✓︎ |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| Netwerk bedraad | 10, 100, 1000 Mbps |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Mobiele netwerkverbinding | ✖︎ |
| Wi-Fi | ✓︎ |
| Wi-Fi Versie | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal batterijcellen | 4 |
| Voedingsadapter Vermogen | 120 W |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3570 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Reparatie-index | 7.9 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Copilot-knop | ✓︎ |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Numeriek toetsenblok | ✓︎ |
| Indeling | QWERTY |
| Zone met toetsenbordverlichting | 4-zone RGB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Meegeleverde software | Nvidia App, MSI App Player, Mystic Light, MSI Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, AI Noise Cancellation Pro |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) | ✓︎ |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Vingerafdruklezer | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde Adapter | DC Stekker |
| Incl. Voedingsadapter | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 359.3 mm |
| Diepte | 245.2 mm |
| Gewicht | 2100 gram |
| Hoogte | 23.1 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 2,21 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711377409681 |
| Vendorcode | 9S7-15Q342-813 |
| Artikelnr | 1165821 |
| Merk | MSI |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Acties
GRATIS 1 JAAR NORTON VOOR GAMERS!
Ontvang nu bij aankoop van deze laptop 1 jaar gratis Norton voor gamers!
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
Norton 360 for Gamers biedt uitgebreide beveiliging voor je gaming-pc's. Deze software beschermt je tegen virussen, malware en online bedreigingen, zodat je onbezorgd kunt gamen. Met functies als een geavanceerd firewall, veilige browsing en real-time bescherming wordt je computer optimaal beschermd.
ONTVANG NU RESIDENT EVIL: REQUIEM!
Ontvang nu bij aankoop van een geselecteerd product met NVIDIA graphics de Resident Evil: Requiem gamebundel.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 14-04-2026.
Claimperiode: t/m 09-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Actieperiode: 10-02-2026 t/m 14-04-2026.
Claimperiode: t/m 09-05-2026.
De release van de game is 27 februari 2026.
Deze actie is geldig zolang de voorraad strekt. OP=OP
Niet bestemd voor losse verkoop.
Combineer

118,-
Normaal 129,-
✛
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
+ RESIDENT EVIL
❮
❯
❮
❯


