Je bent nog niet ingelogd
INNO3D GeForce RTX 5060 Low Profile 8GB Videokaart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
4x
De INNO3D GeForce RTX 5060 Low Profile 8GB Videokaart biedt een krachtige prestatie met een NVIDIA GeForce RTX 5060 GPU, 8 GB GDDR7 videogeheugen en 3840 CUDA cores. Met ondersteuning voor DLSS 4 kan deze videokaart geavanceerde beeldverbetering en verbeterde efficiëntie leveren, waardoor spelers kunnen genieten van soepele gaming-ervaringen. Deze low-profile versie is ontworpen voor compacte PC-behuizingen, waardoor gebruikers flexibiliteit en ruimtebesparing kunnen bereiken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | INNO3D |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| Videogeheugen | 8 GB |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| CUDA cores | 3840 |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 8886307702470 |
| Vendorcode | N5060L-08D7-17941616 |
| Garantie | 36 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
36 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Slots (aantal) | 2 x |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Type koeling | Luchtkoeling |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DisplayPort uit | 2 x |
| HDMI uit | 1 x |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| HDMI versie | 2.1b |
| PCI Express versie | PCI-E 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CUDA | ✓︎ |
| CUDA cores | 3840 |
| Frequentie van processor | 2280 MHz |
| TGP | 145 W |
| DLSS versie | DLSS 4 |
| Graphics Engine | GeForce RTX 5060 |
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Max. display support | 3 x |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| GPU snelheid (max) | 2497 MHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Videogeheugen | 8 GB |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Geheugen interface | 128 bit |
| VGA Geheugen type | GDDR7 |
| Geheugen snelheid | 28 Gbps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| DirectX versie | 12.0 |
| Dual Link DVI | ✖︎ |
| Geïntegreerde TV Tuner | ✖︎ |
| HDCP | ✓︎ |
| HDCP versie | 2.3 |
| NVIDIA Ansel | ✓︎ |
| NVIDIA G-SYNC | ✓︎ |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| OpenGL versie | 4.6 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Stroomaansluiting | 1x 8-pin |
| Minimale voeding | 550 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 178 mm |
| Hoogte | 41 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886307702470 |
| Vendorcode | N5060L-08D7-17941616 |
| Artikelnr | 1166040 |
| Merk | INNO3D |
| Garantie | 36 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
Harrie De Geweldige..
Eerste review
Geplaatst: 18-03-2026
5 dagen in bezit
Geforce rtx5060 low profile
Prachtige video kaart voor een gave prijs!! Bevalt mij harstikke goed!! Een gave snelheidsdonder in een compacte behuizing..
❮
❯



