Je bent nog niet ingelogd
Lian Li Upright GPU Bracket O11DEXL-1X - Black
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
18x
De Lian Li Upright GPU Bracket O11DEXL-1X is een verticale videokaart houder voor gebruik in de Lian Li O11D EXL behuizing. Met een maximale grafische kaart lengte van 35,8 cm biedt deze houder een stijlvolle manier om je videokaart verticaal te monteren. Met afmetingen van 80 mm (h) x 93,5 mm (b) x 145 mm (d) en een zwarte afwerking past de houder naadloos in de O11D EXL behuizing.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lian-Li |
| Maximum grafische kaart lengte | 35.8 cm |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 93.5 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Kleur Product | Zwart |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
| EAN | 4718466013910 |
| Vendorcode | O11DEXL-1X |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Maximum grafische kaart lengte | 35.8 cm |
| Soort | GPU-houder |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 93.5 mm |
| Diepte | 145 mm |
| Hoogte | 80 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ondersteunde grafische kaarten | 1 stuk(s) |
| Riser inbegrepen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718466013910 |
| Vendorcode | O11DEXL-1X |
| Artikelnr | 1095092 |
| Merk | Lian-Li |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2023 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten