Je bent nog niet ingelogd
Thermaltake Gravity i3
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Thermaltake Gravity i3 is een compacte CPU luchtkoeler met een hoogte van slechts 65,4 mm, ideaal voor beperkte ruimte in computerkasten. Het apparaat beschikt over een 92 mm fan en is voorzien van een aluminium constructie voor effectieve warmteafvoer. Met een maximale geluidsproductie van 36,5 dB werkt de koeler relatief stil. De koeler is compatibel met socket 1851 en biedt een betrouwbare koeloplossing voor mid-range processoren zonder overmatige zoeming of warmteproblemen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Thermaltake |
| Socket | 1851 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Geluidsproductie max | 36.5 dB |
| Hoogte | 65.4 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 4713227530521 |
| Vendorcode | CL-P094-AL09WT-A |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 16,00
laatste 90 dagen: 16,00
10,
66
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 3500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 1200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
| Geluidsproductie max | 36.5 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 57 CFM |
| Luchtdruk | 3.01 mm/H2O |
| Mean time between failures (MTBF) | 40000 uur |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1851 |
| Grootte fan 1 | 92 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Aluminium |
| Soort | Luchtkoeler |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,25 A |
| Startspanning | 6 V |
| Stroom (max.) | 3 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 96.6 mm |
| Diepte | 96.6 mm |
| Hoogte | 65.4 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 92 x 92 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief thermisch pad | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 1200 ~ 3500 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 95 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4713227530521 |
| Vendorcode | CL-P094-AL09WT-A |
| Artikelnr | 1062649 |
| Merk | Thermaltake |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



