Je bent nog niet ingelogd
Xilence M704 ARGB
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Xilence M704 ARGB is een luchtkoeler voor CPU's met brede socketcompatibiliteit, geschikt voor Intel en AMD-systemen. Deze koeler beschikt over een 120 mm ventilator met ARGB-verlichting voor visuele aanpassingen. Het compacte ontwerp met 160 mm hoogte past in de meeste computerkasten. Vervaardigd uit aluminium en koper voor effectieve warmteafvoer, produceert de ventilator maximaal 32,5 dB geluid. De koeler biedt flexibiliteit voor verschillende processortypes en is ontworpen voor praktische prestaties in diverse bouwconfiguaties.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Xilence |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Hoogte | 160 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
| EAN | 4044953502484 |
| Vendorcode | M704.ARGB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Basis plaat materiaal | Koper |
| Rotatiesnelheid ( max) | 1500 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 500 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 32.5 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 18 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 70 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, 2011, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Certificering | CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Koeler |
| Type lager | Hydraulisch |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Gewicht | 426 gram |
| Hoogte | 160 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 120 x 120 x 25 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 800 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Compatibele processors | AMD A, Intel® Celeron®, Intel® CoreTM i3, Intel® CoreTM i5, Intel® CoreTM i7, Intel® CoreTM i9, Intel® Pentium® |
| TDP (max) | 180 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4044953502484 |
| Vendorcode | M704.ARGB |
| Artikelnr | 1114630 |
| Merk | Xilence |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯



