Je bent nog niet ingelogd
DeepCool ASSASSIN 4S White
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
50x
De DeepCool ASSASSIN 4S White is een CPU-luchtkoeler met uitgebreide socketcompatibiliteit, geschikt voor zowel Intel- als AMD-processors. De koeler is uitgerust met één 140mm-fan en beschikt over een compacte hoogte van 164 mm, wat een goede plaatsing in verschillende kasconfiguaties mogelijk maakt. Met een maximale geluidsproductie van 29 dB werkt deze koeler relatief stil. De witte afwerking geeft een modern uiterlijk. Dit model is ontworpen als betrouwbare thermische oplossing voor diverse computerplatformen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Deepcool |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Hoogte | 164 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
| EAN | 6933412728702 |
| Vendorcode | R-ASN4S-WHGPMN-G |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Fan snelheid (max) | 1800 RPM |
| Fan snelheid (min) | 500 RPM |
| Geluidsniveau ventilatie (max) | 29,3 dB |
| Geluidsniveau ventilatie (min) | 22,6 dB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 7 |
| Geluidsproductie max | 29.0 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 61 CFM |
| Luchtdruk | 3.76 mm/H2O |
| Minimum luchtdruk | 2,46 mmH2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1150, 1151, 1155, 1200, 1700, 1851, 2011-v3, 2066, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 140 mm |
| Warmte pijpen diameter | 6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 1 x |
| Kleur verlichting | Geen |
| Kleur Product | Wit |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan stroom | 0,2 A |
| Fan voltage | 12 V |
| Stroomverbruik (typisch) | 3,6 W |
| Stroomverbruik ventilatie | 2,4 W |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 147 mm |
| Diepte | 116 mm |
| Gewicht | 1380 gram |
| Hoogte | 164 mm |
| Maten ventilator (b x d x h) | 140 x 140 x 25 mm |
| Radiator breedte | 11 cm |
| Radiator diepte | 14 cm |
| Radiator hoogte | 16 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Adapterframe inbegrepen | ✓︎ |
| CPU-houder | ✓︎ |
| Inclusief schroeven | ✓︎ |
| Montage gereedschap | ✓︎ |
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 500 ~ 1800 RPM |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 250 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 6933412728702 |
| Vendorcode | R-ASN4S-WHGPMN-G |
| Artikelnr | 1120629 |
| Merk | Deepcool |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
EdwinK
Geplaatst: 18-05-2026
37 dagen in bezit
Stil en krachtig
Fluisterstil
Uitstekelde prestaties
Wit !
Geen
Zeer tevreden over deze koeler. Houdt mijn CPU mooi koel en blijft erg stil, zelfs onder belasting. De witte uitvoering ziet er daarnaast geweldig uit. Indrukwekkende koelprestaties en verrassend stil. Montage was eenvoudig en de bouwkwaliteit voelt premium aan. Perfect voor een high-end systeem.
❮
❯
❮
❯



