Je bent nog niet ingelogd
ARCTIC Freezer 36 A-RGB Black
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
235x
De ARCTIC Freezer 36 A-RGB Black is een krachtige luchtkoeler ontworpen voor moderne processors. Deze koeler ondersteunt populaire sockets waaronder Intel 1700, 1851 en AMD AM4, AM5. Met twee 120mm fans en een compacte hoogte van 159mm past deze koeler in de meeste behuizingen. De aluminium- en koperen constructie zorgt voor efficiënte warmteafvoer. De koeler produceert maximaal 22,5 dB geluidsproductie en beschikt over A-RGB verlichting voor een aangepaste look in uw systeem.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | ARCTIC |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Hoogte | 159 mm |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 4895213704151 |
| Vendorcode | ACFRE00124A |
| Garantie | 72 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
72 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| PWM Controlled | ✓︎ |
| Aantal leds | 12 |
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| Rotatiesnelheid ( max) | 2000 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min) | 200 RPM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal warmte pijpen | 4 |
| Geluidsproductie max | 22.5 dB |
| Luchtverplaatsing (max) | 48.80 CFM |
| Materiaal vinnen | Aluminium |
| Luchtdruk | 1.85 mm/H2O |
| Pulsbreedtemodulatie-ondersteuning | ✓︎ |
| Spanningclassificatie | 12 V |
| Socket | 1700, 1851, AM4, AM5 |
| Grootte fan 1 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, REACH, RoHS, UKCA |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal fans inbegrepen | 2 x |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Aluminium, Koper |
| Soort | Luchtkoeler |
| Type lager | Vloeistof dynamisch lager (FDB) |
| RGB Interface | ARGB (3 pins) |
| Grootte fan 2 | 120 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Nominale netspanning | 0,11 A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 126 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Gewicht | 917 gram |
| Hoogte | 159 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Geschikte locatie | Processor |
| Snoerlengte | 0,28 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief Controller | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Fan Snelheid | 200 ~ 2000 RPM |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| TDP (max) | 200 Watt |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4895213704151 |
| Vendorcode | ACFRE00124A |
| Artikelnr | 1128931 |
| Merk | ARCTIC |
| Garantie | 72 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productvideo
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (2)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
N00mar
Eerste review
Geschreven bij: Arctic Freezer 36 Black
Geplaatst: 27-02-2026
5 dagen in bezit
Voeldoet en stil !
★★★★★★★★★★
JaapBDeventer
Eerste review
Geschreven bij: Arctic Freezer 36 Black
Geplaatst: 10-02-2026
7 dagen in bezit
Doet zijn ding!
Binnen 10 minuten geinstalleerd
Goede bouwkwaliteit
Koelt goed
Stil
Minimalistisch zwart
In een wat oudere behuizing met stock AMD koeler mijn CPU van 90+ graden onder load naar 60-65 graden onder load. Super gemakkelijke montage maakt het een compleet, voordelig pakket.
❮
❯
❮
❯



